مجله پزشکی-سلامت ایرانیان آمریکا
ads

درباره ما

سخنی با شما

در طی سالیان متمادی اقامت در آمریکا فقدان یک مجله پزشکی و سلامتی – نشریه معتبر به زبان فارسی که آگاهی های عمومی جامعه ایرانی – آمریکایی را در زمینه بهداشت، سلامت و درمان ارتقا ببخشد همواره احساس می گردید. از این رو ما جمعی از متخصصین فعال در امور پزشکی بر آن شدیم تا نشریه علمی جدیدی را به خانواده مطبوعات فارسی زبان بیافزاییم.

هدف اصلی این مجموعه به انجام رساندن وظیفه مهم آگاهی دادن به فارسی زبانان و ایرانیانی است که مشتاق دانستن مطالب تازه در زمینه های پزشکی، بهداشت، سلامت و درمان می باشد. اگر چه این مجله نمی تواند جایگزینی برای درمان ها، دستورات و مشاوره های پزشکی باشد ولی امید است که اطلاعات مفید و تازه ای را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

من و تمامی دست اندرکاران این مجله مشتاق شنیدن نظرات و پیشنهادات شما عزیزان در راستای ارتقاء کیفیت و سطح علمی مجله سیب می باشیم. ما را در راهی که آغاز نموده ایم یاری نمایید.

دکتر زهرا آزاد بادی – مدیر مسئول مجله پزشکی و سلامتی سیب

 

صاحب امتیاز: شرکت Lifetime Education
مدیرعامل: رضا میربیک
مدیر مسئول: دکتر زهرا آزاد بادی
سردبیر: دکتر فرزاد فهیم تاش

مسئولیت صحت و سقم آگهی های مندرج در مجله به عهده سفارش دهندگان آگهی ها می باشد.

تمامی مطالب در مجله پزشکی و سلامتی سیب با هدف افزایش آگاهی های عمومی در زمینه بهداشت و سلامت درج گردیده اند و نمی توانند جایگزین توصیه ها، دستورات و نسخه های درمانی پرسنل بهداشتی درمانی گردند. بر این اساس شرکت Lifetime Education و مجله سیب هیچ گونه مسئولیتی را در قبال خود درمانی و یا درمان بر اساس مندرجات در مجله عهده دار نمی باشند. از این رو مجله سیب به خوانندگان خود موکدا توصیه می نماید که هیچ دستور درمانی را بدون نظر پرسنل بهداشتی درمانی مربوطه ترک ننمایند و در تمامی موارد با متخصصین امر مشورت نمایند.

تمام سعی کادر علمی و سایر دست اندرکاران مجله سیب بر این است که جدیدترین مطالب علمی را به طور دقیق و صحیح به اطلاع عموم برسانند. با این حال از آنجا که هیچ مجموعه ای عاری از خطا نمی باشد، شرکت Lifetime Education و مجله سیب مسئولیتی را در قبال خطاهای چاپی، حذف مطالب و سایر اشکالات احتمالی عهده دار نمی باشند.

نسخه برداری و استفاده از مطالب، تصاویر، طرح های گرافیکی و آگهی های منتشر شده در مجله سیب تنها با کسب اجازه کتبی از مجله امکان پذیر می باشد.

در صورت تمایل به درج آگهی در مجله سیب با شماره +1 (949) 536 5799 تماس حاصل نمایید.

Seeb Magazine is the only Persian medical magazine among all Iranian magazines in United States of America. Our team consists of healthcare professionals working in medical hospitals and/or work as faculty members in different fields such as medical, pharmacy, dentistry, ophthalmology, and so many other areas in top universities in the United States. Seeb Magzine’s goal is to bring health awareness to Iranian American Community in North America and other Persians families worldwide. Our bi-monthly print with significant circulation distributes in more than 75 locations in Southern Califonia. We believe the digital world provides a tremendous opportunities to reach millions of Iranian and Persian speakers around the world every day. Therefore we are hosting hundreds of thousands of people via our website and our social media channels every day.