مجله پزشکی-سلامت ایرانیان آمریکا
ads

روش های بزرگ کردن سینه! بهترین شیوه بزرگ کردن سینه کدام است؟

تاریخ ارسال : ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

داشتن سینه های بزرگ، رویای بعضی از بانوان است، برای همین، سعی در استفاده از انواع روش های بزرگ کردن سینه دارند. اما باید از بهترین روزش بزرگ کردن سینه استفاده کرد تا مانع از ایجاد عوارض و مشکلات بعد از آن شوند. کدام یک از روشهای افزایش حجم سینه بهتر است؟ آیا این روش ها مضر هستند؟ بهترین روش برای بزرگ کردن سینه چیست؟ سایز نرمال سینه چه میزان است؟ در ادامه این مطلب مجله سیب، جواب تمام این سوالات را خواهید آموخت.

سایز نرمال سینه چیست؟

بهتر است بدانید که میانگین اندازه سینه خانم ها، در هر کشوری، متفاوت است. دقیقا همانند میانگین قد انسان، که در یک کشور آفریقایی کمتر و در کشورهای پیشرفته اروپایی به دلیل تغذیه بهتر، میزان بالاتری دارد. سایز سینه نرمال، به صورت میانگین در هر کشور متفاوت است. به صورت عمومی، سایز نرمال سینه بین 70 الی 95 است. اما اگر سایز سینه شما بیشتر یا کمتر از این اعداد است، ممکن است کاملا طبیعی باشد.

عوامل متعدد دیگری مانند ورزش، سبک زندگی و تغذیه و از همه مهتر ژنتیک، در سایز سینه نرمال، دخیل هستند.

میانگین سایز سینه در کشورهای مختلف چقدر است؟

میانگین اندازه سوتین در آمریکا، سایز 34DD و در کشور انگلستان 36DD است. در سری مطالب دانستنی های سوتین، درمورد انواع سوتین توضیح داده شده. اندازه میانگین سایز سینه، در هر کشور متفاوت بوده و به عوامل مختلفی، مرتبط است.

باید در نظر داشته باشید که میانگین، یعنی اندازه ای که اکثریت بانوان از آن برخوردار هستند و نه همه بانوان. اندازه متوسط سینه در طی زمان تغیر می‌کند و ممکن است افزایش و یا کاهش بیابد. در بسیاری از خانم ها، اندازه یکی از سینه ها، از سمت دیگر بزرگ تر است که این مسئله هم امری عادی به شمار می‌آید.

به هیچ وجه نباید سایز سینه خود را با اندازه سینه دیگران مقایسه کنید. با توجه به عواملی مانند ژنتیک، نمیتوان هیچ دو سایز سینه را با هم مقایسه کرد.

روش های بزرگ کردن سینه

به صورت کلی، روشهای بزرگ کردن سینه به دو دسته روشهای پزشکی و غیر پزشکی تقسیم می‌شود که هر کدام از ویژگی های خاصی برخوردار هستند.

انواع روش افزایش سایز سینه بدون نیاز به عمل جراحی

بهتر است بدانید که عواملی مانند ژنتیک، هورمون ها، بارداری، وزن و سن نیز، عوامل تاثیر گذار بر سایز سینه بانوان هستند. دختران در نوجوانی، ممکن است با تغیرات شدیدی در سایز سینه خود مواجه شوند. این تغیرات تا انتهای سن نوجوانی، متغیر است. پس استفاده از روشهای افزایش سایز سینه غیر پزشکی، بدون درد و عوارض بوده و برای این افراد نیز، مناسب تر است.

انواع روش افزایش سایز سینه، شامل این موارد است

استفاده از سوتین مناسب، میتواند سینه دختران را بزرگ کند

سوتین مناسب، میتواند بدون درد و خون ریزی و به ساده ترین روش ممکن، سایز سینه شما را افزایش دهد. یکی از ساده ترین و راحت ترین راه های افزایش سایز سینه، استفاده از انواع سوتین مناسب مانند سوتین اسفنجی و یا جک دار است.

جالب است بدانید که طبق تحقیقات، بیشتر بانوان از سایز سوتین اشتباه استفاده می‌کنند. سینه بند با سایز بزرگ، نمیتواند به خوبی از سینه شما پشتیبانی کند و در نتیجه سینه شما، افتاده خواهد شد (برای آشنایی با سوتین مناسب افتادگی سینه، اینجا کلیک کنید).

به گزارش vaghtemod، استفاده از لباس های تنگ مانند سوتین تنگ، میتوان خطرات جانبی را به همراه داشته باشد.

با استفاده از انواع سوتین مانند سوتین فنر دار، سینه بند فانتزی، سوتین ورزشی مناسب، انواع سوتین لیفت دهند، سوتین جک دار، سوتین اسفنجی میتوان سایز سینه را افزایش داد.

در فروشگاه های معتبر لباس زیر ایرانی مانند لباس سکرت، میتوانید بهترین جنس سوتین را با قیمت استثنائی همراه با 5درصد تخفیف ویژه بازگشت وجه، خریداری کنید.

ورزش، یکی از راه های افزایش سایز سینه

ورزش، یکی از سالم ترین و بهترین راه ها برای افزایش سایز سینه است. ورزش های مخصوص سینه، به دلیل کار بر روی ماهیچه های سینه، میتواند در سایز سینه شما تاثیر گذار باشد. علاوه بر آن، یکی از بهترین راه ها برای زیبایی و فرم دادن به سینه، ورزش های مخصوص است.

در زمان ورزش بهتر است از لباس مناسب مطالبق با مطلب انواع لباس زیر ورزشی و ویژگی های آن ها، استفاده کنید.

ورزش های تاثیر گذار بر اندازه سینه شامل این موارد است:

 • دمبل سینه
 • پرس سینه
 • دمبل چرخشی سینه
 • دمبل تک دست سینه
 • پوش آپ سینه
 • پرس سینه بر روی توپ

ماساژ درمانی، در بزرگ کردن اندازه سینه موثر است

ماساژ درمانی نیز، یکی از روشهای افزایش حجم سینه است که با استفاده از آن میتوان تا میزان کمی، حجم سینه را افزایش داد.

استفاده از چسب سوتین سینه

چسب سینه، یکی دیگر از روش های ساده و راحت برای بزرگ تر نشان دادن سینه است. چسب های مخصوص سینه مانند چسب لیفت دهنده سینه 061، با نزدیک کردن سینه به هم، به راحتی و به صورت موقت، اندازه سینه شما را بزرگ تر از آن چه که هست، نشان خواهد داد.

روش های پزشکی بزرگ کردن سینه

کاشت پروتز با عمل جراحی

کاشت پروتز سینه، یکی از روشهای پزشکی برای افزایش حجم سینه است. این روش جراحی زیبایی، با قرار دادن پروتز در سینه به وسیله عمل جراحی، انجام می‌شود. از این طریق میتوان سیاز سینه را به میزان چشم گیری افزایش داد.

تزریق چربی به سینه برای افزایش حجم

از دیگر روش های پزشکی افزایش حجم سینه، تزریق چربی به سینه همانند روش تزریق پروتز است. این تکنیک نیز به بزرگ شدن اندازه سینه در بانوان، می‌انجامد.

تزریق ژل به سینه

تزریق ژل نیز، از جمله روشهای پزشکی افزایش حجم سینه است که عموما به صورت موقت انجام شده و نیاز به تمدید دارد.

عوارض رایج روشهای پزشکی بزرگ کردن سینه

 • درد و خون ریزی
 • پارگی یا نشت پروتز
 • امکان ایجاد عفونت
 • زخم پوستی
 • تجمع مایعات در اطراف ایمپلنت در صورت جراحی نادرست
 • قرینه نشدن سینه در صورت عدم تخصص کافی پزشک

آیا استفاده از رژیم غذایی مناسب، میتوان سینه را بزرگ کرد؟

احتمالا شما نیز، وعده های دروغین افرادی که رژیم غذایی را تجویز می‌کنند، شنیده اید. اما بهتر است بدانید که هیچ رژیم غذایی خاص و یا مواد غذایی برای افزایش سایز سینه وجود ندارد و مطالبی که در این زمینه منتشر شده، تماما بی اساس و نامعتبر است.

این مقاله یک رپورتاژ تبلیغاتی است و مجله پزشکی سیب هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

ارسال نظر

Comments are closed.