مجله پزشکی-سلامت ایرانیان آمریکا
ads

استخدام پرستار سالمند در منزل توسط موسسه پرستاری مهرگان نو در کرج

تاریخ ارسال : ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

خدمات پرستارسالمند در منزل

پرستار و مراقب سالمند در خانه قابلیت تزریق داروها و ارائه خدمات درمانی پزشکی و مراقبت های بهداشتی نظیر دیابت، مشکلات تنفسی، زوال عقل، آلزایمر، سرطان، چاقی، پوکی استخوان، اختلال روانی، سکته قلبی و مغزی می باشند. این پرستاران خبره به افراد مسن ناتوان هستند کمک های شایانی در راستای داشتن زندگی آرام و سلامت می کنند.
بسته به نیازهایی که فرد سالمند دارد مراقبت های بهداشتی و پزشکی خاص او، پرستار سالمند مراقبت های پرستاری و بهداشتی ویژه وی را در خانه برآورد کرده که ممکن است تجویز دارو، نظارت و درمان های پزشکی را در یک دوره زمانی خاص در طول دوره بهبودی یا در حال انجام ارائه دهد. بازهم بسته به نیاز فرد و شرایط زندگی و جسمانی وی یک پرستار در منزل خدمات منحصر به فردی را ارائه می دهد.

جهت مشاوره  با شماره تلفن 02634250797 موسسه پرستاری مهرگان نو تماس بگیرید

استخدام پرستار سالمند از مرکز پرستاری مهرگان نو

از آنجایی که امروزه عموم مردم درگیر مشغله های کاری خود هستند نگهداری و مراقبت از پدرو مادر ممکن است، دشوار و سخت باشد زیرا علاوه بر نداشتن وقت کافی به دلیل اینکه افراد در این سنین حساس هستند، باید با دقت بیشتری و مطلع بودن از نوع بیماری و مشکلاتی که ممکن است به آن دچار باشد، به بهترین شکل ممکن مراقبت و نگهداری شود، استخدام پرستار سالمند از خدمات پرستاری درمنزل مهرگان نو یکی از بهترین گزینه هایی است که هر خانواده ای می تواند برای والدین دلبند خود در منزل استخدام کند تا در نبود آنها به بهترین روش ممکن مانند اعضای خانواده ی وی با شخص رفتار کرده و این پرستار سالمند با تجربه بهترین خدمات پرستاری و پزشکی را برای شما به ارمغان بیاورد.

جهت مشاوره  با شماره تلفن 02634250797 موسسه پرستاری مهرگان نو تماس بگیرید

چه زمان به پرستار سالمند نیاز داریم؟

با بالا رفتن سن، فرد دچار بیماری و تغییرات جسمانی می شود وممکن است گاهی در کارهای عادی و روزانه خود بمانند مخصوصا سالمندانی که تنها زندگی میکنند، بیشتر دچار مشکل برای زندگی می شوند لذا در اثر بیماری و همینطور افزایش سن تعادل در هنگام راه رفتن را از دست بدهند یا به بیماری آلزایمر دچار شوند و یا اینکه همانطور که بالاتر ذکر شد، خانواده آنها به دلیل داشتن مشغله توانایی نگهداری و مراقبت از والدین خود را نداشته باشند البته لازم به ذکر است که فرد سالمند بنا بر تجویز پزشک باید در روز تزریقات و مراقبت های خاصی را انجام دهند. انتقال فرد سالمند علاوه بر ناراحتی و غمی که برای فرد ایجاد می کند دارای هزینه های بالایی نیز است پس از این جهت با استخدام یک پرستار سالمند در منزل به صورت خصوصی، شبانه روزی، روزانه، هفتگی و نیمه وقت با اطمینان خاطراز پرستاری و مراقبت از فرد مسن خود رابه دست پرستاران با تحربه و تحصیل کرده ی ما بسپارید.

پرستاری از سالمند در منزل

یک پرستارو مراقب در منزل به سالمندان یا هرشخصی که قادر به ترک خانه نیست کمک های پزشکی و پرستاری ارائه می دهد. پرستار سالمند در منزل انواع خدمات مراقبتی و پرستاری را برای شما و خانواده تان انجام می دهد که این مراقبت ها شامل درمان بیماری های شما به طورمثال دیابت و پارکینسون می باشد و به نگهداری و مراقبت های روزمره پرداخته تا شما احساس آرامش و سلامتی را در سن پیری احساس کنید.

 

وظایف پرستار سالمند در منزل چیست؟

 • فراهم کردن تغذیه ی مناسب برای سالمند
 • تحرک عملکردی، از یک مکان به مکان دیگر در حین انجام فعالیت هایی مانند نشستن و برخاستن از رختخواب و صندلی
 • بهداشت شخصی، رفتن به توالت، خود تمیز کردن، بلند شدن از توالت
 • نظافت فردی، شامل برس زدن، اصلاح، فعالیت های نظافت حمام کردن یا دوش گرفتن
 • ثبت علائم حیاتی
 • ماساژ دادن بیمار
 • کاهش درگیری های خانوادگی
 • تعویض سوند، پوشک، پانسمان
 • جلوگیری از ایجاد زخم بستر
 • هم صحبتی و همدلی با سالمند
 • تجویز دارو

استخدام پرستار سالمند آقا و خانم در منزل

مرکز پزشکی مهرگان نو با در نظر گرفتن جنسیت بیمار برای راحتی شما در موسسه خود پرستاران آقا و خانم حرفه ای و کاربلد پوشش داده تا به راحتی بتوانید هر کدام را خواستید به منزل خود با قیمت مناسب اعزام کنید.
با خدمات مراقبت در منزل، همچنان از مراقبت های پرستاری ماهر، مراقبت شخصی، یا مراقبت های غیرپزشکی در منزل از مرکز پرستاری مهرگان نو بهره مند خواهید شد تا در بسیاری از کارهای روزمره زندگی به شما کمک کند. همچنین می‌توانید از خدمات یک متخصص که فراتر از مراقبت‌های بهداشتی استاندارد است استفاده کنید تا به سادگی یک دوست خوب در کنار خود داشته باشید که به شما اهمیت می‌دهد و خواسته‌های شما را برای زندگی درک می‌کند.

جهت مشاوره  با شماره تلفن 02634250797 موسسه پرستاری مهرگان نو تماس بگیرید

مزایای مراقبت از سالمند در منزل چیست؟

قطعا مراقبت و پرستاری از سالمندان باید مزایایی برای فرد و خانواده وی داشته باشند تا شخص تصمیم به استخدام پرستار از مراکز پزشکی برای والدین عزیز خود شود. عوامل و شرایط گوناگونی در نگهداری از سالمند موثر است که واجب است که شامل ناتوانی های جسمی و معلولیت، بیماری های روحی و روانی می باشد، پرستاری از سالمندی که دارای علائم حیاتی خاص ویژه ای است و همینطور مراقبت و نگهداری سالمند پس از عمل جراحی است که میتوانید با موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو تماسگرفته و بعد از مشاوره از این مرکز بهترین خدمات پرستاری و پزشکی را در منزل خود توسط پرستاران حرفه ای ما دریافت کنید، در ادامه به انواع این شرایط می پردازیم.

هزینه و حقوق نگهداری سالمند در منزل

عوامل مختلفی در حقوق خدمات پرستاری از سالمند در منزل موثر است  که در متن ذیل به این موارد پرداخته ایم.
همانگونه که ذکر شد، خدمات پرستاری و پزشکی در موسسه مهرگان نو برای سالمندان با تمامی شرایط جسمانی (داشتن انواع بیماری) و روحی می باشد و به شما این امکان را می دهد که با توجه به شرایط بیماری و تایم مورد نظر خود پرستار سالمند را با قیمت مقرون به صرفه از مرکز ما استخدام کنید.

انواع خدمات پرستار سالمند ارزان در منزل به چه صورت است؟

 1. پرستار سالمند شبانه روزی و تمام وقت
 2. پرستار سالمند ساعتی
 3. پرستار سالمند هفتگی
 4. پرستار سالمند خصوصی

پرستار شبانه روزی در منزل

اگر فرد سالمند شما از بیماری رنج می برد یا اینکه به صورت تنهایی زندگی می کند، پیشنهاد ما استفاده از خدمات پرستاری تمام وقت یا همان 24 ساعته می باشد که مزایای فراوانی از جمله حذف شذن هزینه ی کرایه ی رفت و آمد پرستار، مراقبت و توجه بیشتر به فردبیمار و غیره برای شما به دنبال دارد

سوالات متداول:

1.آیا پرستار سالمند کارهای روزمره خانه را انجام میدهد؟

بله، اگر شما چنین درخواستی داشته باشید باتوجه به شرایط جسمی فرد، جزء وظایف پرستار می باشد.

2.پرستار سالمند قادر به جابه جایی فرد بیمار است؟

مرکز پرستاری ما با در نظر گرفتن شرایط جسمانی سالمند شما، پرستار متخصص مربوطه را برای شما اعزام می کند.

3.هزینه پرستار سالمند در منزل چقدر است؟

همانگونه که ذکر شد قیمت پرستار در منزل وابسته شرایط جسمی، روحی و زندگی فرد و همینطور وقتی که صرف پرستاری از سالمند می کند به طور مثال نیمه وقت یا تمام وت بودن متغیر می باشد.

جهت مشاوره  با شماره تلفن 02634250797 موسسه پرستاری مهرگان نو تماس بگیرید

این مقاله یک رپورتاژ تبلیغاتی است و مجله پزشکی سیب هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

ارسال نظر

Comments are closed.