مجله پزشکی-سلامت ایرانیان آمریکا
ads

معرفی مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی دکتر کربلایی

تاریخ ارسال : ۰۴ مرداد ۱۴۰۰

کلینیک دکتر کربلایی

کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی به‌منظور ارائه بهترین خدمات، به‌صورت تیم‌درمانی فعالیت می‌کند. دو پزشک با بورد تخصصی در زمینه‌های اعصاب و روان و مغز و اعصاب در این زمینه به شکل حرفه‌ای فعالیت دارند. روان درمانی و مشاوره‌ها نیز، تحت نظارت دکتر کربلایی و به کمک روانشناسان منتخب و کاربلد صورت می‌گیرد. این مرکز خدمات روانشناسی، علاوه بر درمان‌های دارویی، از درمان‌های غیردارویی متعددی نیز استفاده می‌نماید. مشاور‌ه‌های روان‌درمانی و درمان‌های تکنولوژیک، از جمله درمان‌های غیردارویی است. کلیه این اقدامات و امکانات سبب شده تا مرکز مشاوره روانشناسی دکتر کربلایی جزو بهترین کلینیک روانشناسی در تهران به‌ شمار آید.

خدمات مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی

همان‌گونه که اشاره شد، مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی با بهره‌گیری از کادر حرفه‌ای، در حوزه مشاوره و روانشناسی به ارائه خدمات می‌پردازد. این خدمات طیف گسترده‌ای از موارد و معضلات زندگی امروزی را در بر می‌گیرد. در نتیجه، به‌‌منظور حل بسیاری از این شرایط و موقعیت‌ها، می‌توانید از خدمات این مجموعه بهره‌مند شوید. در همین راستا، از جمله مهم‌ترین و برجسته‌ترین خدمات مرکز مشاوره دکتر کربلایی می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

کلینیک دکتر کربلایی

مشاوره خانواده

امروزه، با توجه به شرایط پیچیده زندگی، حل مشکلات خانوادگی از اهمیت ویژه‌ای برخور است. کمک گرفتن از یک مشاور خوب لزوماً در مواجهه با مشکلات بزرگ و پیچیده نیست؛ بلکه هر خانواده‌ای برای بهبود سلامت روان و روابط خود می‌تواند از رهنمودهای یک کارشناس خبره بهره گیرد. وجود یک مشاور و کارشناس خانواده می‌تواند در راهنمایی و حل بسیاری از این چالش‌ها راهگشا باشد؛ حل مشکلاتی مانند ارتباط‌های بین زوجین، والدین با فرزندان، مواردی از قبیل عدم درک متقابل، پنهان کاری و … برخی از این موارد هستند. مرکز مشاوره دکتر کربلایی با در اختیار داشتن کارشناسان توانمند در حوزه خانواده، می‌تواند به شما در حل این مسائل کمک کند. برای راحتی مراجعین محترم، در این کلینیک مشاوره خانواده به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین ارائه می‌شود.

مشاوره ازدواج

بدون شک ازدواج یکی از مهم‌ترین تصمیمات هر فرد در زندگی محسوب می‌شود. مشکلات ارتباطی، بهبود روابط، استرس و ترس از زندگی مشترک از جمله نیازهای اولیه افراد در این حوزه است. مشاوره ازدواج، یکی از بهترین ابزارها جهت شناخت زوجین و یک ازدواج موفق به شمار می‌رود. ضمن آن‌ که مشاوره ازدواج تنها به پیش از آن ختم نمی‌شود؛ بلکه حفظ سلامت و آرامش زندگی و بهبود شرایط و روابط، از لازمه‌های پایداری در ازدواج است. مسائلی از قبیل ناباروری، اعتیاد، طلاق و درگیری‌های بین زوجین از جمله مسائلی است که نیازمند مشاوره و ارائه راه‌حل است. در همین راستا، مشاوره ازدواج به عنوان یکی از مسائل حیاتی، جایگاه ویژه‌ای در مرکز مشاوره دکتر کربلایی دارد.

مشاوره جنسی و زناشویی

وجود چالش‌های عاطفی و جسمی، می‌تواند پایه‌ها و ارکان یک زندگی را تحت‌الشعاع قرار دهد. در واقع، یک رابطه زناشویی و جنسی رضایت‌بخش، لازمه ارتباط زوجین است. مشاوره جنسی و زناشویی، ازجمله راهکارهای مناسب در حل این معضلات است. اختلالات جنسی، عدم رضایت طرفین از رابطه، کمبود میل و اعتمادبه‌نفس پایین از جمله مشکلات این حوزه است. در همین راستا، کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی با بهره‌گیری از مشاوران کاربلد و متدهای مناسب، در این مسیر قدم برداشته است. لذا، به‌‌منظور درمان و رفع مشکلات زناشویی و مشاوره جنسی می‌توانید از خدمات این مرکز مشاوره استفاده نمایید. همچنین اقدامات و امکانات این مجموعه سبب شده تا این مرکز، جزو بهترین کلینیک روانشناسی در تهران محسوب شود.

مشاوره جنسی و روابط زناشویی (سکس تراپی) آنلاین، حضوری و تلفنی

مشاوره کودک و نوجوان

امروزه کودکان و نوجوانان در دنیایی از اکتشافات و خلاقیت‌ها زندگی می‌کنند. درنتیجه، چگونگی کنار آمدن با مشکلات کودکان و نوجوانان و شناخت خصوصیات آن‌ها پیچیدگی‌های خاصی دارد. به ویژه دوره نوجوانی که دوره به مراتب حساس‌تری است. لذا، توجه به نیازهای فرزندان و شناخت صحیح از نحوه ارتباط با آن‌ها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. وجود کارشناسان و مشاوران خوب می‌تواند تا حد زیادی به خانواده‌ها در حل معضلات آن‌ها کمک نماید.

مشاوره ترک اعتیاد

درک و انتقال موضوعات اساسی در بهبودی، عامل اصلی بهبودی اعتیاد است. با ایجاد فضایی که بیماران در آن در مورد مشکلاتشان احساس راحتی و استقبال کنند، مشاوران بهتر می‌توانند به مراجعین خود در مسیر بهبودی کمک کنند. در کلینیک دکتر کربلایی، گروهی از مشاوران و متخصصان مجرب در یک فضای آرامش‌بخش آماده کمک به شما عزیزان هستند. شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک دکتر کربلایی بر حسب نیازتان از انواع مشاوره ترک اعتیاد بهره‌مند شوید. برای راحتی مراجعین محترم، در این کلینیک مشاوره ترک اعتیاد به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین ارائه می‌شود.

کلینیک دکتر کربلایی

دریافت خدمات مشاوره‌ای و روانشناسی از کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی

همان‌گونه که بیان شد، مرکز خدمات روانشناسی دکتر کربلایی آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های مختلف است. روان‌درمانی در این مرکز به‌صورت تخصصی و توسط روانشناسان مجرب، تحت نظارت دکتر کربلایی انجام می‌شود. تمامی متخصصان با استفاده از آزمون‌های ویژه، تأیید صلاحیت شده و از تخصص و مهارت لازم برخوردارند.

در نتیجه، شما عزیزان می‌توانید از طریق تماس یا مراجعه حضوری به کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره دکتر کربلایی، از خدمات روانشناسی این مجموعه استفاده نمایید. همچنین می‌توانید با استفاده از مطالب سایت و شبکه‌های اجتماعی این مرکز، از آخرین مطالب و اطلاعات آگاهی یابید.

کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

ارسال نظر

Comments are closed.