مجله پزشکی-سلامت ایرانیان آمریکا
ads

انواع کاندوم های موجود در بازار ایران را بشناسید

تاریخ ارسال : ۰۲ دی ۱۴۰۰

امروزه برخی از زوجین به منظور کنترل رابطه خود و همچنین افزایش لذت جنسی به سراغ استفاده از کاندوم ها می روند اما باید بدانید که کاندوم ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها بر حسب ساختاری که دارند، برای موارد مختلفی به کار می روند. در این مقاله قصدش داریم انواع کاندوم های موجود در بازار ایران را بشناسیم. با ما همراه باشید.

کاندوم تاخیری ۴۵ دقیقه

امروزه مشکل زود انزالی به یک اختلال عمومی در میان زوجین تبدیل شده است به طوریکه دلیل برخی از طلاق های زناشویی نیز به همین نارضایتی دررابطه جنسی برمیگردد. کاندوم های تاخیری ۴۵ دقیقه با بهره گیری از مواد بی حس کننده مانند لیدوکائین در ساختار خود، به تاخیر در انزال کمک می کند. اگر قصد طولانی کردن رابطه زناشویی خود را دارید بهتر است خود را برای ۴۵ دقیقه رابطه مداوم آماده کنید!

کاندوم های فضایی

اگر به دنبال یک رابطه فضایی با شریک زندگیتان هستید به سراغ کاندوم خار دار بروید. ساختار این کاندوم به گونه ای است که خارهای زیادی بر روی بدنه لاتکسی کاندوم قرار گرفته که تمام این خار ها با قسمت داخلی واژن، لذت عجیبی را برای زن به وجود می آورد.
کاندوم های نازک
معمولا ساختار کاندوم ها به گونه ای است که ضخامت آن مانع از انتقال حس گرما بین آلات تناسلی زوجین می شود و این موضوع یکی از دلایلی است که زوجین تمایلی به استفاده از کاندوم ندارند. کاندوم های نازک ژاپنی با ضخامت بسیار کمی که دارند این مشکل را حل کرده اند به طوریکه حتی متوجه استفاده از کاندوم نخواهید شد و در عین حال رابطه محافظت شده ای هم خواهید داشت.
کاندوم دابل دیلی
یکی از کاندوم های تاخیری بسیار قدرتمند در بازار ایران، کاندوم دابل دیلی است. ساختار این کاندوم به گونه ای است که به قسمت ختنه گاه مرد فشار وارد می شود و این فشار مانع از انزال زودرس می شود. یکی از بهترین و قوی ترین کاندوم های تاخیری مربوط به کارایی کاندوم دابل دیلی است.
کاندوم بیگ داتس
اگر به دنبال یک رابطه جنسی فوق العاده با نهایت لذت جنسی هستید، به سراغ کاندوم بیگ داتس بروید. این نوع کاندوم قوی ترین کاندوم خاردار موجود در بازار است چرا که نزدیک ۷۰۰به خار درشت بر روی بدنه آن قرار داده شده و به همین موضوع خود دلیلی برای افزایش لذت جنسی زن خواهد شد.

کاندوم زیرو

نوعی دیگر از کاندوم های موجود در بازار از نوع کاندوم زیرو ناچ است که دارای ضخامت بی نهایت کمی است به طوریکه شاید اصلا احساس بودن آن بر روی آلت احساس نشود. معمولا رابطه هایی که با وجود استفاده از کاندوم دردناک می شوند، می توانند با کاندوم زیرو ناچ ادامه پیدا کنند چرا که ضخامت پایین این کاندوم از درد مضاعف پیشگیری می کند.

کاندوم نوبل

کاندوم های خاردار به دو دسته خارهای ریز و خارهای درست تقسیم بندی می شوند که دراین میان کاندوم نوبل دارای خارهای ریز است. شاهکار کاندوم نوبل این است که به طورهمزمان قابلیت تحریک و تاخیر را برای زوجین به همراه خواهد داشت به این صورت که با خار های ریزی که دارد تحریک را سرعت می بخشد و با وجود مواد بی حس کننده در ساختار آن مانع از انزال زود رس می شود.

کاندوم های کلاسیک

علاوه بر کاندوم های تاخیری و خاردار موجود در بازار، کاندوم های کلاسیک نیز طرفداران زیادی دارد. این نوع از کاندوم هیچگونه برجستگی برای افزایش لذت جنسی ندارد و همچنین ماده بی حس کننده نیز در ساختار آن به کار نرفته است اما در عوض رایحه مطبوع آن می تواند لذت رابطه را افزایش دهد. این نوع کاندوم بیشتر مورد پسند زوجینی است که تنها به دنبال پیشگیری از بارداری هستند.

کاندوم نان استاپ

کاندوم نان استاپ یکی از کاندوم های وی آی پی در بازار است که به واسطه حلقه لاتکسی خود موجب تاخیر در انزال می شود. این حلقه قرار داده شده از جنس خود کاندوم، جریان خون را متوقف کرده و به این واسطه مانع از انزال زودرس می شود.

کاندوم بیگ داتس

یکی از پیشرفته ترین کاندوم ها در تحریک زنان، کاندوم بیگ داتس بوده که از تعداد بسیار زیادی خار در ساخت آن استفاده شده است. تعداد ۱۰۰۰ خار درشت بر روی بدنه کاندوم موجب تحریک نقطه جی در زنان می شود و به همین دلیل زوجینی که به دنبال یک رابطه رویایی هستند، می توانند به سراغ کاندوم بیگ داتس بروند.

کاندوم انرژی دیلی

همانطور که از نام این نوع کاندوم پیداست، چندین ماده انرژی بخش در ساختار این کاندوم به کار رفته است که از لوبریکانت و نیاسین به عنوان مهم ترین مواد تشکیل دهنده می توان نام برد. بنزوکائین موجود در کاندوم انرژی دیلی موجب بی حسی موضعی آلت تناسلی و در نهایت تاخیر در انزال می شود.

کاندوم ارگاسمیک

نوعی دیگر از کاندوم های پر طرفدار در میان کاندوم های موجود در بازار، مدل ارگاسمیک است که همراهی کننده زوجینی است که به دنبال یک رابطه با کیفیت هستند. در این کاندوم، حلقه لاتکسی وجود دارد که مانع از انزال زودرس می شود همچنین با وجود پوششی از خار بر روی بدنه کاندوم، لذت دو چندانی از آن گرفته می شود.

کاندوم کلاسیک

همیشه مدل های تاخیری و خاردار در بازار پر طرفدار نیستند بلکه مدل های ساده ای از وجود دارند که به خوبی می توانند رابطه کنترل شده ای را به وجود آورده و از انتقال بیماری های مقاربتی پیشگیری به عمل آوردند. کاندوم کلاسیک یکی از همین کاندوم ها است که به شدت در برابر انتقال بیماری ها مقاوم خواهد بود.

این مقاله یک رپورتاژ تبلیغاتی است و مجله پزشکی سیب هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

ارسال نظر

Comments are closed.