مجله پزشکی-سلامت ایرانیان آمریکا
ads

معرفی لیست بهترین دکترهای متخصص اطفال و قلب در کرج

تاریخ ارسال : ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

در این مطلب می‌خواهیم بهترین پزشکان متخصص اطفال و قلب در کرج را به شما معرفی کنیم و به شما بگوییم چطور برای نوبت دهی اینترنتی بهترین دکترهای متخصص کرج اقدام کنید.

دکتر متخصص اطفال کرج (کودکان و نوزادان)

تعداد زیادی از متخصصان کودکان به‌عنوان پزشکی برای مراقبت‌های اولیه از کودک کار می‌کنند. متخصص اطفال برای اطمینان از سلامت جسمی و ذهنی و روحی کودک معاینات و بررسی‌های مختلفی انجام می‌دهد و طیف وسیعی از بیماری‌ها را تشخیص داده و درمان می‌کند.

این پزشکان بر روی واکسن‌های مختلفی که باید به کودک در سنین مختلف تزریق شود، نظارت دارند، مثلا واکسن فلج اطفال که اگر تزریق نشود، کودک دچار فلج اطفال می‌شود.

به نقل از سایت clevelandclinic، متخصص اطفال به سلامت نوزادان، کودکان، نوجوانان و جوانان توجه میکندو از بدو تولد تا 21 سالگی به مراقبت می‌پردازد. متخصص کودکان مسائل رشدی، جسمی و فکری کودکان را تشخیص و درمان میکند.

در این بخش از مطلب می‌خواهیم بهترین دکتر متخصص اطفال در کرج را به شما معرفی کنیم:

1.دکتر محمدرضا فضل الهی (فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) – تخصص کودکان و نوزادان)

2.دکتر اسفندیار نجفی توانا (متخصص کودکان و نوزادان – فوق تخصص بیماری های قلب کودکان)

3.دکتر سوسن ریاحی دهکردی (تخصص کودکان و نوزادان – فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان))

4.دکتر بدری احمدی (متخصص کودکان و نوزادان)

5.دکتر افسانه سیدابراهیمی (متخصص کودکان و نوزادان)

6.دکتر غفور سلگی (فوق تخصص قلب کودکان – متخصص کودکان و نوزادان)

7.دکتر مسعود حیدری (متخصص کودکان و نوزادان)

8.دکتر سهراب خزایی (متخصص کودکان و نوزادان)

9.دکتر احمدرضا ربیعی فر (متخصص کودکان و نوزادان)

10.دکتر علی مظاهری (فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان – تخصص کودکان و نوزادان)

 

شایع ترین علل مراجعه به دکتر متخصص کودکان (اطفال و نوزادان)

حالا که با بهترین دکترهای متخصص اطفال در کرج آشنا شده اید، اجازه بدهید خیلی خلاصه به شما بگوییم شایع‌ترین علل مراجعه به دکتر متخصص کودکان چیست و چرا به متخصص کودکان نیاز دارید.

دکتر اطفال خوب برای درمان بیماران خود اقدامات گسترده‌ای به شرح زیر انجام می‌دهند:

انجام معاینات معمول، تجویز و تفسیر آزمایشات، پیگیری برنامه واکسیناسیون کودک، پیگیری وضعیت رشد کودک براساس نمودار استاندارد رشد و ارزیابی وضعیت رشد کودک، تشخیص و درمان بیماری های عفونی، جراحات و آسیب ها، تشخیص و درمان بیماری های ژنتیکی و مادرزادی

متخصص کودکان و اطفال به مراقبت‌ها و درمان های بدو تولد نوزاد تا شروع بزرگسالی وی می پردازد. نگرانی‌های والدین و شرایط ویژه اطفال، حساسیت تخصص کودکان و نوزادان را بیشتر می‌کند.

دکتر کودکان خوب به مدیریت اختلالات و درمان بیماری‌های زیر می‌پردازد:

بیماری‌ها و اختلالات نوزاد از بدو زایمان، اختلالات ژنتیکی، بیماری‌های مادرزادی، زردی نوزادان، واکسیناسیون، تشنج در کودکان ، اختلالات رشد، عدم وزن گیری مناسب(FTT)، مسائل مرتبط تغذیه با شیر مادر، عفونت های نوزادی و کودکان، شب ادراری کودکان، برنامه ی غذایی نوزادان، بیماری های قلبی نوزادان و کودکان، بیماری های روماتولوژی کودکان، بیماری های گوارشی اطفال، بیماری های مغزی و روانی کودکان، مسائل مرتبط با بلوغ.

دکتر متخصص قلب کرج

تخصص قلب و عروق یکی از تخصص‌های رشته پزشکی است که به صورت تخصصی بر روی تمامی بیماری های مرتبط با قلب، شریان ها و رگ های قلبی تمرکز می کند. دکتر قلب وظیفه چکاپ کامل رگ های قلبی و وضعیت عملکرد قلب را دارد که این کا را با استفاده از دستگاه های مخصوص تخصص قلب انجام می دهد. از معروف ترین این تست ها، تست نوار قلب، اکو، اسکن و همچنین سایر مواردی است که با دستگاه های مخصوص متخصصان قلب و عروق از بیمار گرفته می شود. دکتر قلب و عروق نیز به عنوان یک رشته‌ی فوق تخصصی در این حیطه فعالیت می‌کنند.

در ادامه لیستی از بهترین دکترهای متخصص قلب کرج را برای شما آماده کرده‌ایم، البته این لیست به این پزشکان محدود نمی‌شود. شما با مراجعه به سایت دکترتو می‌توانید با دیگر پزشکان متخصص و فوق تخصص قلب و عروق در کرج آشنا شوید:

  1. 1. دکتر لیلا عسگرپور (متخصص قلب و عروق)
  2. 2. دکتر حامد فریدنیا (متخصص قلب و عروق)
  3. 3. دکتر پوریا پیروزمند (متخصص قلب و عروق)
  4. 4. دکتر امیرعباس خواجویی (متخصص قلب و عروق)
  5. 5. دکتر ماهرخ فرخی (متخصص قلب و عروق)
  6. 6. دکتر شیما یارمحمدی (متخصص قلب و عروق)
  7. 7. دکتر مهدی نظم ده (متخصص قلب و عروق – فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان)
  8. 8. دکتر سعیده خان محمدی (متخصص قلب و عروق)
  9. 9. دکتر لیلا پیرهادی (متخصص قلب و عروق)
  10. 10. دکتر شیرین هنربخش (متخصص قلب و عروق)

 

شایع ترین علل مراجعه به دکتر متخصص قلب

هنگامی که دچار علائم بیماری های قلبی شدید و یا از نظر مادر زادی دچار مشکل قلب هستید، بهتر است به پزشک مراجعه کنید تا بیماری شما به صورت دقیق توسط دکتر قلب تشخیص داده و شود و هر چه سریع تر برای درمان اقدام نمایید.

بیماری‌های سیستم قلب و عروق در حوزه فعالیت دکتر قلب و عروق است. بعضی از رایج ترین بیماری ها به این شرح است:

بیماری عروق کرونر قلب(CAD)، سکته ی قلبی، آنژین یا درد قلبی، فشارخون بالا، بیماری های قلبی روماتیسمی، کاردیومیوپاتی، بیماری های قلبی مادرزادی، بیماری های قلبی دریچه ای(تنگی دریچه میترال یا آئورت، شلی یا نارسایی دریچه ی آئورت، میترال و… )، عفونت و التهاب قلبی، آریتمی(ضربان قلب نامنظم) ، آنوریسم آئورت، آترواسکلروزیس(گرفتگی عروق)، لخته ی عروقی، کلسترول بالا، تپش قلب، نارسایی قلبی،

چطور بهترین دکتر متخصص کرج را پیدا کنم؟

خُب، جواب این سؤال مشخص است؛ با خواندن این مطلبی که برای شما تهیه کرده‌ایم. شما همچنین می‌توانید برای پیدا کردن بهترین دکترهای متخصص کرج در تخصص‌های دیگر و همچنین پزشکان فوق تخصص به سایت دکترتو مراجعه کنید.

در دکترتو شما می‌توانید با بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص کرج آشنا شوید، نظرات و تجربه‌های دیگران از مراجعه به آن پزشک را بخوانید و بررسی کنید و زمانی که پزشک مورد نظرتان را پیدا کردید، به راحتی و فقط با چند کلیک از پزشک نوبت بگیرید. دیگر نیازی نیست برای گرفتن نوبت از خانه بیرون بروید، ترافیک را تحمل کنید، وقت صرف کنید و یا حتی تلفن را بردارید.

 

این مقاله یک رپورتاژ تبلیغاتی است و مجله پزشکی سیب هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

ارسال نظر

Comments are closed.