مجله پزشکی-سلامت ایرانیان آمریکا
ads

معرفی 10 متخصص ارتودنسی در غرب و شرق تهران

تاریخ ارسال : ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

در حال حاضر تعداد دندانپزشک‌های حاذق در تهران به قدری بالاست که می‌توانید با خیال راحت به متخصص‌های رشته‌های گوناگون (از جمله ارتودنسی) در منطقه سکونت خود مراجعه کنید؛ بدون نگرانی درباره اینکه متخصصان مناطق دیگر چند پله از آنها بالاتر هستند.
به همین علت فهرستی از 10 متخصص ارتودنسی غرب و شرق تهران برای شما تدارک دیده‌ایم، تا هرچه سریع‌تر بتوانید لبخند ایده‌آل‌تان را به کمک برترین ارتودنتیست‌ها به واقعیت تبدیل کنید.

 متخصص ارتودنسی غرب تهران

در این بخش به معرفی پنج متخصص ارتودنسی غرب تهران می‌پردازیم که مدارج عالی، سابقه درخشان و البته شهرت آنلاین قابل توجهی دارند.

1. دکتر سعید قریشی

دکتر سعید قریشی یکی از حاذق‌ترین متخصص‌های فعال در این منطقه است. اگر پیش‌تر به دنبال دکتر ارتودنسی در سعادت اباد گشته باشید، حتما با نام ایشان برخورد کرده‌اید. علاوه بر غرب تهران، ایشان در شرق تهران، مرکز تهران و همچنین قم مطب دارند و بیماران را ویزیت می‌کنند.
برخورد حرفه ای در ارتودنسی مانند هر رشته دیگری نیاز به زمان، سخت کوشی، علم و تحربه دارد. پیگیری های زیاد دکتر قریشی در زمینه بروز بودن دانش ارتودنسی با شرکت در سمینارهای جهانی به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی غرب تهران انجام می شود.
ایشان تحصیلات خود را در ایران و کانادا به عنوان متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت تکمیل کرده‌اند و اکنون از رایج‌ترین تا پیشرفته‌ترین درمان‌های این رشته را با آخرین دستگاه‌ها و تجهیزات به مراجعه‌کنندگان خود ارائه می‌دهند، از جمله ارتودنسی با سیستم دیمون و ارتودنسی از پشت دندان‌ها (لینگوال) با سیستم‌های Incognito و STB.

2. دکتر هادی درویش‌پور

افرادی که برای پیدا کردن دلایل مشکلات دهان و دندان خود اول در اینترنت جست‌وجو می‌کنند، حتما بارها با وب‌سایت این متخصص خنده‌رو برخورد داشته‌اند. دکتر هادی درویش‌پور رتبه یک بورد تخصصی کشور هستند، و اولین مرکز تخصصی ارتودنسی نامرئی را راه‌اندازی کرده‌اند.
البته ارتودنسی نامرئی تنها سرویس این دکتر ارتودنسی نیست. درمان ثابت و متحرک (با براکت‌های فلزی و سرامیکی)، ارتونسی دیمون و ارتودنسی لینگوال از دیگر خدمات ایشان است که با بالاترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا ارائه می‌شوند.
جهت رفاه حال مراجعان خود، ایشان علاوه بر کلینیک غرب تهران خود در دهکده المپیک، در کلینیک‌های مرکز پایتخت (میدان فاطمی) و شمال آن (قیطریه) نیز همه‌روزه پذیرای بیماران هستند.

3. دکتر احسان مهریزی

دکتر احسان مهریزی می‌تواند همان متخصص ارتودنسی سعادت آباد باشد که به دنبال آن می‌گردید. ایشان متخصص ارتودنسی و ناهنجاری‌های فک و صورت، دارای بورد تخصصی ارتودنسی و عضو انجمن ارتودنتیست‌ های ایران هستند.
از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد مطب این متخصص ارتودنسی غرب تهران (واقع در تقاطع سعادت آباد و بلوار دریا) می‌توان به وجود رادیولوژی تخصصی فک و صورت، رادیوگرافی با جدیدترین دستگاه‌ها، فتوگرافی قبل و بعد از ارتودنسی، استفاده از مواد آلمانی آمریکایی (به جای چینی) و طرح‌ریزی درمان بدون کشیدن دندان تا جای ممکن اشاره کرد.

4. دکتر مهدی فهیمی هنزائی

ارتودنسى و ردیف کردن دندان‌ها با جدیدترین روش‌ها در کمترین زمان، ارتودنسى لینگوال (پشت دندانی) و ارتودنسى شفاف از جمله خدمات این دکتر ارتودنسی صادقیه است.
دکتر مهدی فهیمی هنزائی به عنوان متخصص ارتودنسى و ناهنجاری‌هاى فک و صورت، عضو انجمن دندان پزشکان ایران و انجمن بین‌المللی ارتودنسی نیز هستند، و در مطب خود واقع در خيابان ستارخان، کنار فرش شاهكار مشهد همه‌روزه از شنبه تا پنج‌شنبه مراجعان را ویزیت می‌کنند.

5. دکتر علیرضا بغدادی

برای افرادی که به دنبال متخصص ارتودنسی شهرک غرب هستند، دکتر علیرضا بغدادی متخصص ارتودنسی و ناهنجاری‌های فکی از طرف منابع متعددی پیشنهاد می‌شود.
در کلینیک تخصصی ایشان واقع در شهرک غرب (بلوار دادمان) علاوه بر خدمات ارتودنسی، درمان‌های مربوط به دندانپزشکی کودکان، دندانپزشکی عمومی، دندانپزشکی زیبایی، جراحی و ایمپلنت نیز ارائه می‌شود.

برترین متخصص‌های ارتودنسی شرق تهران

به واسطه ماهیت این فهرست، از معرفی کلینیک‌های دندانپزشکی خودداری می‌کنیم و صرفا به معرفی پنج‌تا از بهترین دکترهای ارتودنسی در شرق تهران بزرگ می‌پردازیم:

1.دکتر محمد علی مناقب

دکتر مناقب از پزشکان با تجربه در تخصص ارتودنسی است که با بیش از 30 سال تجربه در این زمینه، از متخصصان ارتودنسی حاذق در تهران به خصوص مناطق شرقی تهران است. دکتر محمد علی مناقب در انجام انواع خدمات ارتودنسی و اصلاح ناهنجاری های دندان مهارت دارند و در تمامی سنین میتوان به ایشان مراجعه کرد. م
دکتر مناقب در بیمارستان فجر واقع درخیابان پیروزی فعالیت دارند و همچنین بسیلری از خدمات را در مطب شخصی خود در پاسداران انجام می دهند.

2. دکتر محمدرضا جهانبخشی

یکی دیگر از گزینه‌های شما برای متخصص ارتودنسی شرق تهران، دکتر محمدرضا جهانبخشی است. مانند دیگر متخصصان حاضر در این فهرست، ایشان نیز دارای بورد تخصصی هستند و طیف گسترده‌ای از درمان‌ها را به مراجعه کنندگان ارائه می‌دهند.
از جمله درمان‌های تخصصی ارائه‌شده در مطب ایشان می‌توانیم به ارتودنسی نامرئی، ارتودنسی با براکت‌های سرامیکی، ارتودنسی بدون جراحی، ارتودنسی دیمون و همچنین مرتب‌سازی دندان‌ها با دستگاه‌های فانکشنال اشاره کنیم.
مطب دکتر ارتودنسی در خيابان پيروزی روبه‌روی متروی نيروهوايی واقع شده است و دسترسی بسیار خوبی برای بیمارانِ شرق پایتخت دارد.

3. دکتر محمدجواد خسروپور

از دیگر متخصصان ارتودنسیِ خبره و با حوصله دیگری که در شرق پایتخت پذیرای مراجعه‌کنندگان است، دکتر محمدجواد خسروپور است. مطب ایشان در جانبازان غربی (گلبرگ غربی) واقع شده است، و بیماران می‌توانند به صورت تلفنی از ایشان نوبت بگیرند.
ارتودنسی پیشگیرانه در کودکان، ارتودنسی ثابت و متحرک، ارتودنسی شفاف، ارتوسرجری، ارتودنسی برای افراد با شکاف لب و کام و … از جمله خدمات این متخصص ارتودنسی شرق تهران است.

4. دکتر علیرضا خدیوی

دکتر علیرضا خدیوی از دیگر ارتودنتیست‌های واجد شرایط در شرق تهران است که انواع درمان‌های حرفه‌ای در این رشته را به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌کند، از جمله ارتونسی ثابت فلزی و سرامیکی، ارتودنسی فانکشنال، ارتودنسی نامرئی با پلاک‌های شفاف، ارتودنسی دیمون و غیره.
این دکتر ارتودنسی تهرانپارس علاوه بر مطب شرق تهران خود (فلکه دوم تهران پارس، فرجام)، در میرداماد (میدان مادر) و مرکز تهران (نواب، تقاطع آذربایجان) نیز مطب دارند و بیماران را ویزیت می‌کنند.

5. دکتر فرهاد صدرالدینی

افرادی که به دنبال دکتر ارتودنسی نارمک می‌گردند، حتما نام این متخصص را شنیده‌اند و حتی شاید ایشان را در برنامه‌های تلویزیونی دیده باشند. ایشان تحصیلات خود را با رتبه ممتاز در برترین دانشگاه‌های کشور دارند و سابقه تدریس در دانشگاه‌ها را نیز در کارنامه خود دارند.
مطب دکتر صدرالدینی در محدوده محله نارمک واقع شده و دسترسی آن به تهرانپارس، دردشت، محله مجیدیه شمالی و جنوبی، افسریه، اطراف بزرگراه رسالت و میدان هفت حوض بسیار مناسب است. البته ایشان مطب‌های فعالی در شمال تهران (فرمانیه، بلوار اندرزگو) و غرب تهران (فلکه دوم صادقیه) نیز دارند.
با جست‌جوی نام ایشان می‌توانید وب‌سایت شخصی‌شان را پیدا کنید و درباره خدمات این متخصص ارتودنسی بیشتر بخوانید.

 در پایان
در این فهرست سعی کردیم شما را با 10 متخصص ارتودنسی شرق تهران و غرب آن آشنا کنیم. تعداد متخصصان حاذق در پایتخت کم نیست، و این لیست می‌تواند نقطه شروع مناسبی برای افرادی باشد که آشنایی چندانی با متخصصان این رشته ندارند.
هنگام انتخاب دکتر ارتودنسی مدنظرتان، مطمئن شوید که علاوه بر دسترسی مناسب مطب او، درباره نمونه‌کارهای او و رضایت مراجعه‌کنندگان پیشین نیز جست‌وجو کنید. برای اینکار هم می‌توانید به وب‌سایت هرمتخصص مراجعه کنید، هم به حساب‌های آنها در شبکه‌های اجتماعی. جست‌وجوی مستقل در اینترنت نیز فراموش نشود. امیدواریم هرچه زودتر به لبخند ایده‌آل‌تان برسید.

این مقاله یک رپورتاژ تبلیغاتی است و مجله پزشکی سیب هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

ارسال نظر

Comments are closed.